Ubytování u moře

Černohorské letovisko ČANJ

Mimořádně krásné jsou jeho pláže, především hlavní "Královnina" pláž.

O Čanju

Čanj je živé letovisko Barské riviéry. Velmi známé turistické letovisko. Čanj se nachází v mořské zátočině mezi Petrovacem a městem Bar, 7 km severozápadně od letoviska Sutomore. Přímo v centru leží pláž Biserna Obala, která je dlouhá 1 100 m a je pokrytá pískem, připomínajícím perleť. Tato Čanjská pláž patří k nejpěknějším plážím na černohorském pobřeží.

Přibližně v polovině cesty mezi městy Petrovac a Bar se nachází malá osada Mišiči, z níž vede krátká odbočka na pláž Čanj. Tvoří ji vlastně dvě menší pláže o celkové délce téměř 2 km, podél nichž stojí řada hotelů, restaurací a kaváren.

Jedná se o klidnější a romantickou oblast, kde se masivy vysokých zelených hor střídají s překrásně křišťálovou barvou moře. V této oblasti je téměř 265 slunečních dní, proto se jí také říká "sluneční pobřeží Jadranu". Čanj je také známý svou příjemnou promenádou s restauracemi a kavárnami, která se nachází v borovém háji v bezprostřední blízkosti pláže. Letovisko Čanj nabízí velmi kvalitní ubytovací zařízení, jejichž služby jsou na velmi vysoké úrovni. 

Koupání

Přímo v centru letoviska je dlouhá pláž zvaná Perlové pobřeží, jíž se též říká Čanjská pláž, patřící k nejpěknějším plážím této oblasti. Tvoří ji písek a drobné oblázky; stejné složení má i zdejší vstup do moře. Skalním útvarem je rozdělena na dvě části. Na sever od letoviska se v zátoce Pećin nachází jedna z nejkrásnějších pláží na černohorském pobřeží. Královnina pláž, která je spíše intimnějšího charakteru. Jak její název napovídá, navštěvovala ji někdejší černohorská královna Milena při svých pobytech v letní rezidenci v Baru (před první světovou válkou). Pláž orámovaná skalami je přístupná pouze od moře..Další pěkné pláže navazují na Perlové pobřeží i jihozápadním směrem. Další místo, kam se zajít vykoupat je zátoka Maljevik. Je sice maličká s pro někoho nepříjemnými kamínky, ale moře je tu opravdu krásné a čisté.

Apartmány "Vuksanovič"

Nabízíme ubytování ve dvou apartmánech

Apartmány jsou umístěny nezávisle ve dvou patrech se  samostatným vchodem. V každém z apartmánů je k dispozici:

  • 1x dvoulůžkový pokoj
  • 1x třílůžkový pokoj

  • 1x čtyřlůžkový pokoj

  • 1x kuchyň s obývací částí

  • 1x balkón

  • 1x koupelna s WC

  • Wi-Fi zdarma

K dispozici je 9 lůžek v jednom apartmánu. Celkem 18 lůžek v 6ti pokojích. Je možné si pronajmout celý apartmán nebo mimo hlavní sezónu i jednotlivá lůžka - pokoje. K dispozici dětská postýlka. Pronájem celého apartmánu má vždy přednost před jednotlivými pokoji. Oba apartmány jsou klimatizovány. Stravování vlastní. Vaření je možné ve vybavené kuchyňce v obou apartmánech. Po dohodě možný pobyt s domácím mazlíčkem. Výhled na moře z obou apartmánů. Objekt se nachází v klidné části letoviska cca 700m od pláže což je považováno za výhodu vzhledem k hluku v blízkém okolí pláže. Možnost grilování a příjemného posezení u prostorných venkovních stolů pod pergolou. Bezproblémové parkování přímo u domu na prostorném parkovišti zdarma.

Fotografie

Interiér a okolí

Zábava a noční život

Možnosti zábavy a tance jsou v místních gastronomických a ubytovacích zařízeních, mj. na tanečních terasách a diskotéce. Více příležitostí nabízí blízké Sutomore, Petrovac nebo Bar.

Sport

V letovisku se lze věnovat různým druhům sportů, především vodním sportům. Je zde potápěčský klub, který organizuje kurzy a výpravy pod mořskou hladinu, např. potopeným vrakům na několika lokalitách.

Za potápěním se jezdí I k Černému mysu, kde můžete pozorovat průběh archeologických prací.

Lze si tu vypůjčit různé sportovní vybavení. K dispozici jsou hřiště pro malou kopanou, házenou, košíkovou a odbíjenou.


Turistika

V okolí letoviska Čanj se nachází velká spousta historických míst a památek, které stojí za Vaší návštěvu. Například Stari Grad Bar, Sveti Stefan, Petrovac, Skadarské jezero, Národní park Durmitor, Boka Kotorska a mnoho dalších. Přírodní i kulturní bohatství této krásné země chrání už léta organizace UNESCO. Hory Durmitoru a Komovi jsou perlou přírody s rozeklanými štíty, kaňony, čistými jezery, prameny i jeskyněmi. Velmi zajímavé jsou i výlety lodí podél pobřeží do Budvy.

Ceník

K cenám je nutno přičíst povinný poplatek za ubytování 1 €/den/osoba

Pronájem apartmánu

Do 10ti dnů pobytu včetně

65 €/noc

Pronájem apartmánu

Nad 10 dnů pobytu

60 €/noc

Jednotlivá lůžka

Pouze od 01.10. - do 30.06. 

8 €/osoba/noc

Domácí mazlíček

Příplatek

5 €/den

Klimatizace

Příplatek

5 €/den

Snídaně

Možnost kontinentální snídaně

5 €/den/osoba

WiFi

Dostupná po celém objektu

zdarma

Parkování

Prostorné parkoviště přímo u objektu

zdarma

Rezervace ubytování, informace

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat ( mluvíme Česky ) 

tel.: Mne -  +382 68 115 675

WhatsApp: / Viber: +382 63 430 491